O nas

Witaj

Zachęcam do poświęcenia kilku chwil i zapoznania się z historią i specyfiką naszej działalności w branży zagospodarowania terenów zielonych.

Początki mojej wspinaczki drzewnej sięgają podmiejsko – blokowego dzieciństwa, ale profesjonalne, unormowane wspinanie skalne rozpocząłem w czasie studiów na przełomie XX i XXI… i tak to trwa do dziś. Po drodze spotkałem wielu kompetentnych ludzi  – wspinaczy, drwali, arborystów, którzy natchnęli mnie wizją połączenia pasji i rozwoju zawodowego – za co jestem im ogromnie wdzięczny. I tak to się zaczęło; pracowałem na kontraktach zarówno w firmach wysokościowych jak i zajmujących się zielenią miejską w Krakowie. W 2012r. uznałem, że jestem gotów firmować swoje prace własnym nazwiskiem i ponosić pełną odpowiedzialność za całość zleceń. I tak powstała firma ALPIN – Radosław Pająk.

Nasze kompetencje i doświadczenie są weryfikowane dzień po dniu, rok po roku w często niebezpiecznej pracy na żywym organiźmie, który współtworzy nasze otoczenie. Wiemy jak duża to odpowiedzialność. Wiemy, że właściwie pielęgnowane drzewa są cenne przyrodniczo, uatrakcyjniają otoczenie, zwiększają wartość  nieruchomości, a niewłaściwa pielęgnacja może od razu lub już po odjechaniu ekipy skutkować zagrożeniem życia, zdrowia lub zniszczeniem mienia. Z nami Twoja posiadłość jest bezpieczna – posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt by zapewnić Tobie najwyższy poziom usługi. Etyka naszej pracy opiera się na szacunku do Ciebie i Twoich drzew.

Zadania realizowane dla urzędów miast, wspólnot mieszkaniowych, zarządców cmentarzy, zarządu dróg wojewódzkich oraz w prywatnych parkach i ogrodach pozwalają nam rozwijać umiejętności i zdobywać doświadczenie w zróżnicowanych drzewostanach i warunkach terenowych. Duże zlecenia to trening skoordynowania i efektywności naszego zespołu; mniejsze pozwalają na większą kreatywność i pietyzm. Satysfakcję należycie wykonanego zadania przynoszą jedne i drugie.

Chcemy byś wiedział/a, że trwałe więzi z ludźmi są dla nas ważne, dlatego każde zlecenie jest dla nas ważne – jest szansą na podzielenie się wiedzą, doświadczeniem i cieszymy się, gdy rozmowa zaczyna się od słów: „Dzwonię z polecenia…”

TWOJE zadowolenie z naszej pracy to najlepsza firmowa wizytówka. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się.

Serdecznie zapraszam,

Radosław Pająk

tel. 604 226 223